Zapraszamy firmy i instytucje do współpracy z nami!

Z racji swojej uniwersalności kawa i herbata może być świetnie spełniać swoją rolę jako upominki świąteczne dla pracowników czy też bonusy lub produkty reklamowe dla kontrahentów. Chętnie pomożemy w przygotowaniu unikalnego upominku stworzonego specjalnie na Państwa potrzeby.

Oferujemy:

  • Elastyczność - chętnie spełnimy Państwa specjalne życzenia dotyczące zamówienia. Zwłaszcza w przypadku zestawów upominowych: według życzenia dobierzemy ich zawartość i dekorację.

  • Dbałość o Państwa markę - w razie potrzeby produkty możemy opatrzyć etykietami z Państwa logo, zastępując nasze. Dotyczy to również znaków firmowych wypalanych na skrzyneczkach upominkowych.

  • Korzystne rabaty - w zależności od wielkości Państwa zamówienia, indywidualnie wyznaczamy ceny.

Przykładowe realizacje

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji zamówień, które wykonaliśmy dla naszych Klientów.

Firmowy upominek świąteczny

Przykład realizacji dużego zamówienia firmowego.

W tym przypadku Klient potrzebował upominków świątecznych dla pracowników. Przygotowane zostały zestawy dwóch herbat ze świąteczną dekoracją. Wybrane herbaty to Wiśnie w Rumie oraz Zimowy Romans. Dekorację stanowi kora cynamonu i suszony plasterk pomarańczy. Dodatkowo Klient dostarczył kartonik z życzeniami świątecznymi i logiem firmy.

Świąteczny upominek firmowy

Herbata Zimowy Romans

Herbata Wiśnie w Rumie

Skrzyneczka z firmowym logo

Inspiracją do powstania tego gadżetu firmowego był jeden z produktów z naszej standardowej oferty - Skrzyneczka 5 herbat.

Tutaj Klient zdecydował się na inny projekt drewnianej skrzynki, mieszczącej 6 herbat rozkwitających z naszej oferty. Dodatkowo na skrzyneczce zostało wypalone logo firmy. Całość zapakowana w ozdobną folię.

Skrzyneczka 5 herbat

Skrzyneczka z firmowym logo

Romeo i Julia - jedna z herbat w zestawie

Kosze upominkowe

Mamy duże doświadczenie tworzeniu pięknych koszy upominkowych. Jest to bardzo uniwersalny pomysł na upominek. Nie dziwi więc dlaczego Klienci zamawiają nasze kosze na przeróżne okazje: podziękowanie dla kontrahenta, imieniny, jubileusz pracy, Dzień Nauczyciela... i wiele, wiele innych.

W ofercie mamy bogaty wybór kształtów i wielkości koszy prezentowych.

Zawartość zawsze ustalana jest w porozumieniu z Klientem: proponujemy herbaty i kawy wagowe, wysokiej jakości słodycze, wino (posiadamy koncesję), ceramikę i inne akcesoria herbaciane. Kosze ozdabiamy i dekoracyjnie pakujemy.

Kosz herbaciany z winem

Kosz herbaciany z konfiturą

Kosz kawowy ze słodyczami

Drewniane skrzynki upominkowe

Dzięki współpracy z pracownią Woodkacy, możemy Państwu zaproponować upominki zapakowane w gustowne, wykonane ręcznie, drewniane skrzynki. Do wyboru różne wzory, rozmiary i rodzaje drewna.

Zawartość, tak samo jak w przypadku koszy upominkowych, jest ustalana wspólnie z Klientem, zgodnie z sugestiami i budżetem.

Skrzynka upominkowa

Skrzynka na 2 herbaty

Dekoracyjny napis na skrzynce